Ansatte og kontaktinfo

Selvhjelp Norge har hovedkontor i Oslo og syv distriktskontorer (Alta, Trondheim, Bergen, Sandnes, Tønsberg, Drammen, Brumunddal og Oslo).

Ansatte ved hovedkontoret i Oslo

Hege Levidatter Hansen

Daglig leder for Selvhjelp Norge fom. 5. august 2019
tlf: 959 73 890

Per Sandvik

Rådgiver
per@selvhjelp.no
458 89 028

Anne Kristin Liberg

Rådgiver markedsføring og administrasjon
annekristin@selvhjelp.no
23 33 19 00/977 42 593

Hanne Wilhelmsen Giske

Kommunikasjonsrådgiver
hanne@selvhjelp.no
488 63 990

Distriktskontorene


Mette Smedstad

Daglig leder distriktskontor
Oslo, Akershus og Østfold
mette@selvhjelp.no
473 92 870


Kari Witzøe

Daglig leder distriktskontor
Hordaland, Sogn og Fjordane
kariw@selvhjelp.no
952 27 631


Kari Kverneland Kastmann

Daglig leder distriktskontor
Rogaland, Aust- og Vest-Agder
kk@selvhjelp.no
981 02 067


Anne Merete Bjørnerud

Distriktskontakt
Buskerud, Vestfold og Telemark
annemerete@selvhjelp.no
404 05 501


Anne Grete Tandberg

Daglig leder distriktskontor
Buskerud, Vestfold og Telemark
annegrete@selvhjelp.no
483 56 038


Inger Berit Stene

Daglig leder distriktskontor
Nordland, Troms og Finnmark
ingerberit@selvhjelp.no
467 78 204


Kari Fløttum

Daglig leder distriktskontor
Møre og Romsdal og Trøndelag
karif@selvhjelp.no
977 88 607


Erna H. Majormoen

Daglig leder distriktskontor
Hedmark og Oppland
erna@selvhjelp.no
952 00 053

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial