Ansatte og kontaktinfo

Selvhjelp Norge har hovedkontor i Oslo og syv distriktskontorer (Alta, Trondheim, Bergen, Sandnes, Tønsberg, Drammen, Brumunddal og Oslo).

Ansatte ved hovedkontoret i Oslo

Ann Kristin Reinskau

fungerende daglig leder for Selvhjelp Norge
reinskau@selvhjelp.no
400 11 094

Per Sandvik

rådgiver
per@selvhjelp.no
458 89 028

Anne Kristin Liberg

rådgiver markedsføring og kommunikasjon
annekristin@selvhjelp.no
977 42 593

Hilde Nøkleberg

seniorrådgiver
hilde@selvhjelp.no
958 36 930

Mette Smedstad

seniorrådgiver
mette@selvhjelp.no
473 92 870

Distriktskontorene


Inger Berit Stene

daglig leder distriktskontor
Nordland og Troms og Finnmark
ingerberit@selvhjelp.no
467 78 204


Kari Witzøe

daglig leder distriktskontor
Vestland
kariw@selvhjelp.no
952 27 631


Kari Kverneland Kastmann

daglig leder distriktskontor
Rogaland og Agder
karik@selvhjelp.no
981 02 067


Anne Grete Tandberg

daglig leder distriktskontor
Vestfold og Telemark og Buskerud i Viken
annegrete@selvhjelp.no
483 56 038


Inger Berit Stene

daglig leder distriktskontor
Oslo og Viken eksklusiv Buskerud
ingerberit@selvhjelp.no
467 78 204


Kari Fløttum

daglig leder distriktskontor
Møre og Romsdal og Trøndelag
karif@selvhjelp.no
977 88 607


Erna H. Majormoen

daglig leder distriktskontor
Innlandet
erna@selvhjelp.no
952 00 053

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial